La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

1

Nie twierdzę, że tak będzie, ale ciekawe co pisaliby ślepi fani Messiego, gdyby klub teraz w ciągu 2-3 tygodni sprzedał Umtitiego, Lengleta czy Kessiego i miał możliwość nie tylko zagwarantowania co po prostu rejestracji kontraktu Messiego (gdzie za 3 tygodnie on wciąż oficjalnie będzie piłkarzem PSG).

konto usunięte

1

@Aragorn33 z wywiadu wynika, że on nie chciał po prostu iść do Barcelony, niezależnie czy byłoby to za 2 dni czy za tydzień.

0

@Aragorn33 a ja wygram 6 w lottka

konto usunięte

0

@Aragorn33 jak nie ma sie gwarancji to nie zaczyna sie szopki

konto usunięte

0

@VENOMStyle naucz sie czytac ze zrozumieniem pozniej sie udzielaj.,

0

@MarioVeB! jak nie ma się gwarancji na początku okienka - ok, rozumiem wątpliwości. Ale litości, mamy początek czerwca, a klub ciągle podnosi się po fatalnej kadencji Bartomeu.

0

@VENOMStyle to po co w ogóle robił szopkę z Barceloną?

konto usunięte

0

@MarioVeB! szopke zrobiła rodzina Messich.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?