La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

1

Xavi czy Iniesta też odchodzili w swoim prime a mogli pograć spokojnie rok czy dwa w Europie. Jak witali Messiego kibice PSG jak go pożegnali? Wiadomo że to inny kontekst ale jednak..
Oferta od wielbłądów? Messi mógłby sobie kupić połowę Argentyny.. Ciekawe co wybierze wiadomo że duży wpływ będzie miała rodzina i inne czynniki. Ale strasznie mi się humor zjeba* jak pomyślałem że to koniec Messiego w europejskiej piłce :O Chyba najlepiej czekać na oficjalkę gdziekolwiek.
Pamiętam że po mistrzostwach mówił że do copa chce grać w Europie a laporcie nigdy nie zapomnę że stracił Messiego. Biegają teraz jakieś dziady Torresy po 55 milionów to jest niepojęte, zeszliśmy z pensji jak mówił Pique i nadal są problemy z kontraktami a real od tak wywala ponad 100 milionów..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?