La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

13

Jeżeli Messi nie wróci to będę miał złamane serce po raz drugi, tak bardzo chciałbym polecieć na Camp Nou jeszcze raz i ostatni raz zobaczyć człowieka, który naznaczył moje dzieciństwo i moją młodość, jeżeli czegokolwiek mogę sobie życzyć na urodziny, to ostatniego sezonu Messiego w Barcelonie

4

@RoberDzik Ja mam tak samo, tym bardziej że uwierzyłem w jego powrót i teraz będzie boleć jeśli nie wróci :(

konto usunięte

3

@RoberDzik A mi nie złamie serca tylko utwierdzi że na koniec kariery liczy się dla niego kasa. Jakby chciał to by poczekał do końca miesiąca tamte oferty nie uciekną.

2

@Emhyr Niestety, taka jest piłka nożna, takie jest życie, co też łamie moje futbolowe serce. Od odejścia Iniesty piłka mnie aż tak nie interesuje, a po odejściu Messiego nie emocjonowalem się już prawie w ogóle. Człowiek miał ten plakat w pokoju z zespołem 2010/2011 i żył swoim wyobrażeniem o piłce, ten powrót Messiego to byłby taki powrót dzieciństwa na krótką chwilę, jeszcze jeden lot do Barcelony żeby zobaczyć legendę, liczę na niemożliwe.

0

@RoberDzik Ale nie ma czym się przejmować, jeśli on naprawde chciałby tu wrócić to by poczekał na Barcelone, gdzie mu się śpieszy do Miami? Daj spokój

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?