- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1405 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1405 Culés
6
1. Decyzja Messiego będzie znana we wtorek lub w środę.
2. Barcelona musi w następnych godzinach lub dniach zacząć ogarniać sprzedaż, bo jeśli to się nie wydarzy, to z powrotem Messiego będzie lipa.
Można się rozejść byczki
0
@macio_944 moim zdaniem już jest po ptakach, szkoda bo dziś rano zrobili taką nadzieję a tu lipa niestety
0
@macio_944 Przecież zeszliśmy z pensji Alby i Busquetsa.
Jeszcze im mało?
0
@Kuba_1 A ja cierpliwie czekam. Nadzieję mam, podchodzę optymistycznie, ale jeśli to się nie wydarzy to trudno. Liczę tylko na to, że jakiś cudem Messi pogra jeszcze w Europie.
1
@macio_944 Ale się niektórzy zdziwią jak wstaną jutro. No tym razem Romano wyjaśnił Romero bo Fabrizio pisał dokładnie o tym i w takim samym tonie już po południu kiedy to Romero skakał z radości. No cóż Leo widocznie tak bardzo nie zależy bo ten dajmy na to tydzień chyba go nie zbawi ale pewnie Arabusy wywierają presję. Eh
0
@macio_944 no jeśli nie Barcelony to są już tylko dwa kierunki - Arabia albo Miami
0
@Kuba_1 Już lepiej to Miami, ale pewnie wybierze Arabię, bo gigantyczna kasa
2
@GeraltzKatalonii czym sie maja zdziwić nic nie będzie dalej wiadomo. Romano to od poczatku mówił ze zostaje w p$g.. To tuba propagandowa francuska i arabów tyle z jego wiarygodności. Wiemy Jedno ze Ojciec Mesiego by u Laporty i powiedział na parkingu ze chce wrócić. Reszta do domysł i wymysły.
0
@wasacz No jeśli wierzymy Romero i jego załodze to ta rozmowa z Jorge Messim odbyła się i według tych słów spełnienie warunków Leo jest niemożliws
1
@GeraltzKatalonii tak i dlatego wyszedł i do mikrofonu powiedział wierzy w powrót syna do Barcy. To ze plan ok od la liga , to bylo wiadomo ze nic nie da, trzeba sprzedać piłkarzy a Messi, chce gwarancji rejestracji jak Gundogan a Barca tego mu nie może teraz dac. Kwestia dogadania sie zapewne ile to potrwa.
1
@wasacz No właśnie to się nie zgadza bo wątpię że coś się wydarzyło w te kilka godzin. Coś tutaj kręci ktoś. Albo Jorge Messi i klub chcą stonować nastroje i kazali Romero takie info podać