- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2065 Culés
Gorące dyskusje
Hosh
24
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
mmaciass
8
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Roobo
2
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%. Wiedziałem że rozdział im raczej da ale... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2065 Culés
11
Iga Świątek po kreczu Lesi . Jak donosi Adam Romer z magazynu "Tenisklub", Polka została na placu gry i przez kolejnych 15 minut podchodziła do każdej trybuny wokół kortu, rozdawała autografy i pozowała do zdjęć z polskimi kibicami, by podziękować za wsparcie i wynagrodzić rozczarowanie krótkim pojedynkiem.
@adi7adi8 @FcPortoFan1999 @tbas @Piorun @takisobiektos @michal26
Klasa. Wiekszość przecież Polakow zapłaciło żeby zobaczysz Ige. Oby tylko jakiegoś świrusa sie nie nabawiła ): Lesia na konferencji Powiedziała ze czuła się przez 2 dni źle podobnie jak Rybakina.
1
@wasacz Pewnie kroczy po 4 Wielkiego szlema i po obronę RG.
1
@daniel32778 oby tylko choroba nie pokrzyżowała planów bo miała styczność z Lesia. Dobrze po meczu mówił @adi7adi8 to może być covid pandemii nie ma ale to już zostanie z nami na zawsze.
1
@wasacz nie używaj tu słowa Covid bo konfederacja wybuchnie tu. Nie ma i nie było czegoś takiego :)