La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

0

Jak to wygląda? Żeby Messi był zakontraktowany to musimy najpierw sprzedać kogoś czy skoro jest zielone światło to możemy najpierw pójść po Leo?

1

@SkilledHydra16 wydaje mi się, że na koniec musi się wszystko zgadzać. Więc najpierw można nakupować, potem nasprzedawać. Chyba że nie. Rejestracja to osobna kwestią oczywiście

0

@SkilledHydra16 My możemy zakontraktować każdego, wszystko rozbiega się o FFP LaLiga czyli rejestrację do gry w lidze. Dopóki nie sprzedamy kogoś to Messi nie będzie mógł zostać zarejestrowany

0

@barcelonaLM Ale akceptacja planu finansowego powoduje, że działamy na zasadzie 1 do 1 (tak czytałem). Czy to oznacza, że jak np. opchniemy Lengleta za 15 baniek do Tottenhamu, to możemy te 15 milionów przeznaczyć na pensje dla Leo?

0

@Ptasior Tak właśnie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?