- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1240 Culés
Gorące dyskusje
CLS63AMG
4
Stary komuch, ale jak śledzę jego wypowiedzi to w sumie nadawałby się idealnie do odegrania... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Bocheno1
28
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
KamQiX
54
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1240 Culés
7
Człowiek czuje taką złość jak za Valverde gdy przegrali jedyny mecz z Levante. Tak blisko żeby zapisać się na kartach historii a i tak wszystko w pi***
0
@PolskiBarcelonista10 Wyrównanie to nic?
0
@PolskiBarcelonista10 przecież to było wiadome. Brak Alby,Buskiego,kontuzje Balde Araujo. Brak Pedriego. To było pewne że Celta coś wciśnie.. Dziwi mnie upór ter Stegena żeby zagrać w tym meczu. Bo miał by rekord Zamory w sezonie,a tak to już nic z tego. Ani czystych kont,ani Zamory.
0
@sevs To się nazywa ambicja sportowa, prawdopodobnie właśnie dlatego jest w tym miejscu, w którym jest.
0
@Sulimo No nie to samo niestety.
0
@Rafalloxfcb Mógł odpuścić i dać pograć młodemu. Xavi,też się obsrał. W pucharze stawiał na początku na Penyę, ale jak przyszły mecze większej wagi to wrócił do ter Stegena Guardiola jechał od początku i do końca z bramkarzem rezerwowym w pucharze króla. I Pinto swoje wygrał