La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

15

Marzę o tym, żeby PiS stracił władzę, ale jak pomyślę o najbardziej prawdopodobnych alternatywach, to nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Jedni warci drugich

3

@Qba2312 Prawda, ale PIS już swoje spartaczył, czas dać szansę PO znowu się wykazać xD. No i mina przegrywającego kaczora, i vateusza byłaby bezcenna.

3

@Qba2312 ja czekam na minę tych wszystkich funkcjonariuszy w TVP kiedy będą wiedzieli ze przegrają. Dlatego chcę przegranej PiS. Co będzie potem zobaczymy

0

@barcelonaLM oj było by pieknie kiedy beda spie... c z woronicza oblewani gnojownicą.

2

@DonCarletto zajebisty pomysł wybierać te dwie partie wzajemnie xD

0

@JordiAlbion a zajebiscie to dac trwac obecnej.

0

@JordiAlbion Nigdzie nie napisałem, że to zajebisty pomysł, ale ciężko o jakikolwiek dobry.

0

@Qba2312 to nie prawda opozycja nie zniszczy instytucji publicznych kontroluje inflacje i nie bedzie mieć problemów z kasa ue bo tak to pis bedzie drogą zadłużał na zmiany albo opierdalał cie przez orlen.Zyski są oczywiste.Yo nie jest to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?