La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

konto usunięte

2

@PatrychoO cos mi odpisałeś ale juz usuneli cały wątek i nie zdarzyłem przeczytać. ..xd.

1

@wasacz że Ragnarok i Horizony jeszcze przede mną :D Obecnie gram w Strażników Galaktyki i szukam sobie jakiejś izometrycznej gry akcji. No i trzeba jeszcze Hogwart dokończyć.

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@PatrychoO izometryczna gra akcji? Całkiem miłym odmóżdżaczem jest Redeemer, ewentualnie the ascent

konto usunięte

1

@PatrychoO hogwart miałem 55h jak skończyłem ale gra to takie ubi powtarzalne do bólu zadana a historia się pałkę niestety, nie licząc początku. TEraz gram na zmianę w "Jedi i zelde nową. Po 5 patchach na pc, kupiłem Jedi , dalej fatalna optymka ale gram z dlss 4k Quality czyli 2k (mod dostępny za opłata na patronite.. bo gra domyślne ma tyko fsr) No i Zelda.. kurła jaka ta gra jest olbrzymia będę w nią grał poł roku.

konto usunięte

1

@Mario96w mały ale wariat. (:

0

@LambiPL właśnie czegoś takiego szukam. Sprawdzę

konto usunięte

1

@PatrychoO the ascent bardzo fajne ograłem w gejpasie. Piękna grafika fajny system strzelania. Cyberpunkowo postapo świat .

5

@wasacz dobrze, że zdążyłem zrobić screenshota ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://zapodaj.net/1e7802d4a04c3.png.html

konto usunięte

3

@Kessie Patryk Grabi sobie jak Rush hole chyba chce mieć prześladowcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@wasacz Widzisz nie kłamałem

1

@Kessie to feek

konto usunięte

1

@PatrychoO domyśliłem sie ale Szacunek dla naszego prawdziwego
@Kessie ze mu się chciało przerabiać screna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?