La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

5

Czytam i nie wierzę :) Real upokorzył Barcę wygrywając 4-0, ale City wygrywając 4-0 nie upokorzyło Realu. City nie było takie mocne to Real był słaby... Chyba fanom Realu te sukcesy już poprzewracały w głowach ;) Kubeł zimnej wody na głowę im się przyda ;)

3

@Ilona_VeB A gdzie Ty czytasz takie rzeczy, bo tutaj widzę co innego?

4

@Ilona_VeB ich ego jest tak wywalone, że kompletnie się nie zdziwię jak zaraz powiedzą puchar króla to jest najważniejsze bo cała Hiszpania tam gra

0

@Medium na facebookach ;)

4

@Ilona_VeB Nikt normalny na fb nie pisze komentarzy xD

0

@Medium ja piszę, noc cóż najwyraźniej nie jestem normalna ..

0

@Ilona_VeB Nie chcę nic sugerować, ale...

0

@Medium to pisanie gdzie określa normalność według Ciebie? ;)

0

@Ilona_VeB Zależy, ale komentarze na fb kojarzą mi się z grażynami i januszami

1

@Ilona_VeB jeśli Barca jest w pełnym skladzie to Real przegrywa z Barcą .To co wygrał Real to wygrał tylko wtedy kiedy kontuzjowani byli najwaźniejsi gracze.Anchelitti nie patentu ba 1 zespół Barcy

0

@Medium a dla mnie są bardziej realne niż na takich stronach gdzie ludzie są anonimowi. Ale co do Januszy i Grażyn to zgoda ;) W ogóle mało kto zwraca uwagę na to co pisze ;)


0

@Borneo i oby nie miał jak najdłużej :) Coeszy się mordka, że zdobyli tylko Puchar Krola. Szkoda właśnie że mieliśmy okrojony skład na ten półfinał z nimi. Wtedy zostali by z niczym. A my może z dwoma pucharami :)

0

@Ilona_VeB no właśnie szmoda że mieliśmy 7 kontuzji w okresie LM może grali byśmy w finale. No ale może wzmocnimy tą,rezerwę i bedzie lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?