La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1626 Culés

konto usunięte

0

Za dwa miesiące miną 4 lata od mojej rejestracji w serwisie. Chore :D

11

@MesQueUnClub96 O 4 lata za dużo.

3

@MesQueUnClub96 Niestety

konto usunięte

0

@Encore Ty Enkor tam wiesz

konto usunięte

11

@Encore idź tam lepić plakaty Antonego z bravo sport na ścianie

1

@Rust_Cohle Idz tam trzymac sztame z dodim

2

@MesQueUnClub96 Faktycznie chore :/

2

@macio_944 Jak sie zawinie jego ojciec to i dodiego raczej wezmie pod pache

konto usunięte

1

@Encore Ojciec i Syn na dobre i na zle, ale co ty możesz o tym wiedzieć he.

konto usunięte

1

@Encore No lepiej niż z tobą xD

Jak ty pewnie na spotkaniach gadasz coś o pięknym Antonym i wizjonerze Ten Hagu który skończy na wielkim 4 miejscu

Tak szybko się mnie nie pozbędziecie

1

@MesQueUnClub96 Dodi ty wyzywasz wielkiego Haalanda,dont talk with me

konto usunięte

1

@Encore Ale rozmawiamy o tobie a nie o mnie

PS. Don't.

1

@MesQueUnClub96 Dobra kiedy sie zawijasz ze starym bo stary podał date a ty

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Cieszymy się z tego powodu i jesteśmy niezmiernie uradowani z możliwości dalszej wspólnej integracji. Patrzymy w przyszłość szukając dalszych wspólnych doznań.

Otwarty list użytkowników fcbarca.com
podpisane przez "pusto"

konto usunięte

0

@Encore Nie zawijam się. Twoja "gwiazda" nie zabłyśnie.

1

@MesQueUnClub96 No i zepsules mi dzien ale moze jak starego nie bd to sie zmienisz

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96
Enkor zabłysnął jak Bruno w meczach z drużynami z top5 w lidze

konto usunięte

0

@Encore Przeciwko twojej narracji i już jesteś niezadowolony? XD

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96
Enkor ma zepsuty dzień bo go wyjaśnili na La rambli xD

Jutro pewnie będzie przygnębiony po wiosce chodził

1

@Rust_Cohle Albo jak Keita w meczach z kazdym rywalem

1

@MesQueUnClub96 Przeciwko?Boli ten Hag

konto usunięte

1

@Encore co ty ciągle przytaczasz Keite jak mowa o Bruno?
W sumie ten sam poziom piłkarski to się nie dziwię xD

konto usunięte

0

@Encore on mnie nie boli, tylko ja się z niego śmieje.

0

@Rust_Cohle Hejtowanie Bruno to troling albo brak wiedzy

konto usunięte

1

@Encore Twoja wiedza z Bravo Sport TOP

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?