La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

4

Zrozumiałbym jeszcze narzekania niektórych, jeżeli to byłby projekt docelowy wymagający jedynie kosmetycznych zmian. Ale wszyscy wokół, sztab trenerski, prezydent, zawodnicy i większość kibiców, zdaję sobie sprawę i mówi o tym głośno, że jesteśmy dopiero na początku budowy praktycznie zupełnie nowego zespołu.

I ten nowy zespół, z ogromnymi długami, z prezesem ligi ewidentnie rzucającym kłody pod nogi, z niedoświadczonymi żółtodziobami, z mało doświadczonym ale dobrze rozumiejącym tę grę trenerem, zdobywa dwa puchary będąc znacznie lepszymi od swojego odwiecznego rywala.
Niedocenianie tych pucharów jest czymś czego naprawdę nie rozumiem.

Złota era Guardioli czy czasy MSN jeszcze długo nie powrócą. Jeśli ktoś tego nie rozumie i kibicowanie postrzega jako żądanie sukcesu tu i teraz, a dodatkowo swoje frustracje wylewa sieci w postaci obrażania zawodników i trenera, to niech lepiej przerzuci się na kibicowanie np. City. To bardzo ładnie grająca drużyna z doświadczonym trenerem, gotowa na sukces tu i teraz.

Na zbudowanie naprawdę dobrej ekipy potrzeba albo dużo pieniędzy albo dużo czasu. W naszej obecnej sytuacji pozostaje to drugie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?