La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

Jax wali tp bez many, jakim cudem oni są druga chińska drużyna xd

0

@Salchent To jest niemożliwość,co Ruler i JDG robią w tych teamfightach z BLG.BLG wyrobi sobie jakąś małą przewagę,ale i tak musi przegrać 5v5,a Ruler znów ma powyżej siedmiu killi...

0

@FcPortoFan1999 T1 skarci to JDG, BLG tragicznie rozgrywa walki

0

@Salchent To się okaże w IV rundzie,bo BLG i Chińskie drużyny kompletnie nie mają pomysłu jak ich zatrzymać.

0

@FcPortoFan1999 oni nie wyglądają jakoś super na średnio grające BLG, bot T1 to kompletnie inny level niż ten z BLG, nie mówiąc o decyzjach, rozgrywaniach tf przez T1

0

@FcPortoFan1999 adc nie trafia swoich R, mega słabo gra

0

@Salchent Ja rozumiem że ELK gra słabo i daje się wyłapywać,ale to jest jednak ciekawe że JDG,praktycznie z każdego TF czy 5v5 czy 4v5 wychodzi zwycięsko.Knight i Ruler wywożą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?