- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1361 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
30 odpowiedzi
Eklerek
4
Oddałem raz i mi się odechciałohttps://x.com/i/status/2064460908722585916
17 odpowiedzi
MirusAmisz
12
To co Panowie, może jakaś mała rozgrzewka przed jutrzejszym dniem? Organizuję własne... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1361 Culés
1
Ciekawe czy prime bolid Merca z Lewisem za kierownicą by coś tu zrobił
1
@Encore Ten Merc z 2020 myśle, że na spokojnie
0
@Xpert77 No napewno bylaby rywalizacja
0
@Encore Nie mam pewności. Swego czasu chodziły ploty, że Mercedes nie naciskał na maksa w tamtym momencie, a i tak to była piekielnie szybką maszyna
0
@Encore Na pewno, bo tamte samochody były szybsze :)
0
@Encore Ogólnie tamte bolidy były najszybsze w historii. Tam było 8 lat ewolucji, obecne po zmianach mocno uwsteczniły pod względem tempa i zajmie parę lat aż to doprowadzą do perfekcji.