La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

0

Nie rozumiem jak można chcieć ściągnąć Abde po sezonie… chłopak gra na poziomie maks średniaka la liga.

konto usunięte

1

@Rhaan A jak grają nasi skrzydłowi?

konto usunięte

2

@Rhaan Tak jak Torres. Tylko w utrzymaniu tańszy.

0

@MesQueUnClub96 aha czyli chcesz zastąpić jednego średniaka drugim? Genialny pomysł

konto usunięte

2

@Rhaan Nie, po prostu piszesz jakby miał być u nas odpadem. A zjada naszych skrzydłowych. Co najmniej 2.

1

@Rhaan Skoro jeden "średniak" dostaje szansę i jej nie wykorzystuje, to chyba można ją też dać innemu, i może sprawdzi się lepiej.

0

@MesQueUnClub96 kogo zjada? Abde ma 7 g/a w 29 meczach. No potwór normalnie, zjada wszystkich na śniadanie, nowa nadzieja Barcy…

0

@DonCarletto no nie, skończmy z tą bylejakością jak ktoś jest za słaby to grać nie powinien i kropka. Jak nie masz dobrego LS to albo kupujesz dobrego albo grasz bez LS a nie wpuszczasz kolejnego średniaka. Zagra kilka beznadziejnych meczy i nikt już nie będzie pamiętać jak chciano go ściągać pomimo że nic nie pokazał.

0

@Rhaan A to skład się buduje z samych gwiazd klasy światowej?

0

@DonCarletto jak chcesz wygrywać wszystko to skład budujesz z gwiazd lub zawodników minimum dobrych lub utalentowanych a Abde jest zwyczajnie przeciętniakiem, ta Osasuna to jego maks.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?