La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

2

Alemany odchodzi to i pewnie Messi nie przyjdzie...

0

@HighestInTheRoom No Messi pewnie w Arabii skończy

0

@HighestInTheRoom przecież jest napisane jak byk, że będzie zajmował się wszystkimi transferami w tym okienku..

0

@Kinginiesta To przynajmniej tyle dobrze

0

@Kinginiesta Będzie się starał załatwić wszystko do końca czerwca... Przecież Messiego będzie ciężko tak szybko ogarnąć

0

@GeraltzKatalonii jak Messiego nie załatwisz do końca czerwca to nie przyjdzie w ogóle, myślisz że on do ostatniego dnia okienka będzie czekał na to czy Barcy uda się go zarejestrować? Druga sprawa Messi będzie wolnym zawodnikiem, nie trzeba negocjować z żadnym klubem, w Barcy doskonale wiedzą co muszą zrobić żeby można było go zarejestrować

1

@GeraltzKatalonii Ale Messi nie bedzie dłużej czekał niz do końca czerwca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?