La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1811 Culés

0

Koniec kwietnia i w teoretycznie dwóch najlepszych ligach już nic ciekawego się nie będzie działo...system ligowy to generalnie nuda, Superliga jest bardzo potrzebna z jakimś ciekawszym formatem.
Anglia: mistrz i top4 raczej już znamy.
Hiszpania: mistrz znany, została rywalizacja o top4 między RSSS (ma ciężki terminarz) a Villarreal.

1

@Destroyer_of_Worlds A co ma do tego superliga? Przecież ona ma zastąpić LM a nie ligi, do tego w Anglii mistrza jeszcze nie znamy.

1

@Destroyer_of_Worlds Nuda? Aha xD A co mają w Anglii powiedzieć. Tam też jest nuda?

0

@Destroyer_of_Worlds Nuda we Wloszech, bo od 4 lat mistrzem jest inna druzyna a teraz Napoli pierwszy raz od 30 lat? Jesli jakas druzyna sobie zasluzyla na taką "nudę" to szacun dla nich ze zdeklasowali reszte logi. Ja sobie nie wyobrażam jakichś play-offow jak w innych sportach gdzie grasz 30 spotkań o pietruszkę, bo na końcu wystarczy wygrać pare meczów w play-off i jesteś mistrzem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?