- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 972 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
25
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Sysia11
7
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 972 Culés
0
Mam pytanie do osób posiadających ogródek/działkę. Jaką polecacie kosiarkę do powierzchni około 500m2. Przede wszystkim jaki rodzaj (elektryczna czy spalinowa) i jaki model?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gregory9609 Do trawy wystarcza mi elektryczna akumulatorowa. Kabel to zło, a hałasu spalinowej nie cierpię. Nie po to ma się działkę, żeby słuchac silnika.
0
@LS z tego co czytam akumulatorowa nie jest polecana do takiej powierzchni, sam nie wiem
0
@gregory9609 O powierzchnię się nie martw. Kup dwa, albo trzy akumulatory i załatwione. Najlepiej ze stacjonarną ładowarką.
Edit. A sorry, bo ja w sumie pisze o kosie elektrycznej, a nie kosiarce. W sensie takiej co się trzyma w ręce. A tobie może chodziło o taką jeżdżącą. O tych drugich nic nie wiem.
1
@LS ty piszesz o podkaszarce czyli do miejsc gdzie nie dojedziesz kosiarka na kółkach krawężniki płot inne takie.
@gregory9609
Kabel odpada chyba że lubisz się wkur....
500m2 to już dużo więc spalinowa i nie najtańszy model a coś większego
Co roczny serwis i będziesz zadowolony.
Pamiętaj też żeby teren przeglądać przed koszeniem duże gałęzie kamienie niszczą szybko ostrze.
0
@Krzysztof1987 dzięki ;)