La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

0

Dzisiaj po 17:30,dla Górnika Zabrze kolejny hicior na dole tabeli,tydzień temu zwyciężyli w Lubinie z Zagłębiem 2:0,jedną z bezpośrednich walk o utrzymanie,a dziś podejmą kolejnego rywala z dołu tabeli-Śląsk Wrocław który też ma niewesołą sytuację na wiosenną część rozgrywek.W przypadku wygranej,Górnik przybliży się już bardzo do utrzymania.

konto usunięte

2

@FcPortoFan1999 wolałbym żeby Górnik został w ekstraklasie niż Śląsk.
Na Górniku co mecz ok.10 tyś kibiców ponad nawet, fajny doping, klub z mega historią, dziś na mecz też sprzedane już na ten moment niecałe 16k tyś biletów. To tylko świadczy o tym ze kibice z Górnikiem bardzo się utożsamiają. A Sląsk? Dramat.
-** tak wiem , W góniku też dramat,jeżeli chodzi o zarządzanie ** ale lepiej żeby Górnik został w EKSTRAKLASIE niż taki Śląsk czy Lechia czy Miedź Czy Zagłębie

0

@fanbofan Górnik Zabrze,ma rzeczywiście dość oddanych fanatycznych kibiców,i frekwencję na swoim stadionie mają zawsze dość wysoką.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 dokładnie tak.
Wystarczy, że gdyby Górnik teraz był np na miejscu Warty i co mecz mają pełny stadion i bilety wyprzedane kilka dni przed meczem. Niestety magitrat nie rozumie tego i dla nich sukces to jest utrzymanie w lidze. oby udało się Zabrzanom wygrać, a ty komu w tym pojedynku kibicujesz?

0

@fanbofan Ja nie kibicuję nikomu w tym meczu,lecz oczekuję dobrego meczu a nie lornetki 0-0.

1

@FcPortoFan1999 Nie po to zwierzęta z wrocławskiego zoo odjęły sobie od pysków i przekazały 4 miliony złotych dla Śląska, by ten miał to zmarnować, jak wszystko do tej pory.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?