- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1792 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1792 Culés
7
Dokładnie.
I to nie wrzucam tego żeby wywołać gówno burze tylko taka jest prawda, kibice w Barcelonie na trybunach domagają się wyraźnie Leo i jak Laporta zrobi w konia to zostanie wywieziony ostro na taczkach.
Odbiegając od tego, to i tak jestem pewny nie na 100 a na 200% że Leo wróci :-))
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG
3
@Lionel_Messi10 też mam takie wrażenie. Za daleko to wszystko zaszło :)
2
@Lionel_Messi10 Kibice, kibicami, Laporta też pewnie chce, ale Barcelona jest w takiej sytuacji, że może nie ma możliwości finansowych, żeby go sprowadzić.
2
@Messibestplayerintheworld Dokładnie
@tristan87 Ale tu nie chodzi o to a o obiecanki Laporty i jeszcze do kibiców mówił że Leo wróci, filmik jest, także no, jak obiecał to myślę że zrobi to co powinien. ;-)
1
@Lionel_Messi10 Laporta, to z całych sił zapewniał, że Messi nie odejdzie cn?
0
@AFA90 Tak jest ;D
1
@Lionel_Messi10 od roku Wam mówię, że on wróci. Cieszę się, że to dociera do coraz większego grona :D
0
@Lionel_Messi10 no i co z tego, że jest filmik? Ja tam już nie wierze w żadne słowo Laporty, a jeśli mu tak źle w tym Paryżu to czemu nie zgodzi się na niższą pensje? Ja się nie zdziwie jeśli zostanie w Psg na kolejny sezon.
0
@MysticCat Wróci wróci ;-))
@Kuba_1 Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Tu nigdzie nie jest napisane o zarobkach i że Leo nie chce się na nic zgodzić, co za gość.
Zobaczymy co Leo w lipcu zrobi wraz z Laportą.
0
@Lionel_Messi10 kocham takich fanboi jak ty, którzy najlepiej to by sprzedali najlepszych piłkarzy tylko żeby wrócił emeryt na 2 lata xD.
0
@Kuba_1 Najlepszych graczy hahaha Ferran i Ansu przy najlepszych nawet nie stali to samo Kessie czy Garcia haha
0
@Lionel_Messi10 laporta niczym nie różni się od morawieckiego jeśli chodzi o prowadzenie klubu/państwa..
0
@jedrek7000 Zobaczymy co wyjdzie w lecie. :-)