- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1612 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
BorzyKrzys
27
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Batys
2
Brawo Podkarpacie, brawo lekarze.https://korsosanockie.pl/podkarpacie/przelomowa-operacja-na-podkarp... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1612 Culés
0
Czy osoba poniżej 26, roku życia, która nie przekroczyła kwoty wolnej od podatku musi składać zeznanie np. przez Internet?
0
@Hrzan tak.....
0
@Hrzan W US powiedzieli mi, że nie trzeba ;)
17
@Hrzan żadne zeznania, z psami nie gadaj, sztywniutko niech to się niesie dla dobrych chłopaków
2
@Hrzan stop 60!
2
@Jakchcesz W Gliniarzach tak mówili?
A nie, w sumie to tak mówili bo pamiętam taki odcinek.
3
@Hrzan podobno w przypadku podatku 0 to sami ci składają, nie trzeba potwierdzać, ale ja na wszelki wypadek wolałem kliknąć, to przecież żaden problem.