La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

4

Dzisiaj ruszają play-offs w NBA. Z punktu widzenia Europejczyków mamy świetne godziny rozpoczęcia meczów: Phila - Brooklyn o 19:00, Boston - Atlanta o 21:30.
Ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Sacramento i Golden State. Czy mistrzowie mają jeszcze wyższy bieg, który mogą wrzucić w postsezonie? To się okaże, talentów Curry'ego i Thompsona i ich wielkiego doświadczenia nie można lekceważyć.
Najmniej ekscytująca para dziś to NY - Cleveland. Ciekawe jest to, że Brunson który został wytransferowany do NY pogra w play-offs, a Dallas, który się go pozbył już skończył sezon.

1

@Comentateiro nie ma Dallas, nie ma play-offów :[

2

@Comentateiro ja bym powiedział, że NYK vs Cavs to najciekawsza para, najbardziej wyrównana :D 76 i Boston rozwalą rywali pewnie 30pkt, a GSW wydaje mi się że pierwszy mecz wygra doświadczeniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?