- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 857 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
24
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Sysia11
6
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Zoker
11
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 857 Culés
19
Nieomylny Matthijs de Bór
5
@colossus Matteo Boretto
4
@colossus Mylicie odwagę z odważnikiem.. Jeszcze przyjdzie po was w nocy.. A wy nie świadomi w piżamce
2
@colossus bóbr był pewny że real wygra la lige w ty roku.
2
@colossus Masha Burlickiy w soim swiecie
7
@colossus 90% użytkowników tej strony to takie same choragiewki a się będą z tego śmiać, co za hipokryzja xD
0
@colossus, to objawy boreliozy.
0
@colossus może po prostu nie widział na żywo?
0
@colossus Borek palnął mnóstwo głupot, ale to akurat jest do wybronienia.
Byłem na meczu Szachtara z Realem, i muszę się zgodzić z tym co mówił. Po każdym kontakcie z piłką było widać, że Mudryka przerasta swój zespół.
I teraz druga część, biorąc pod uwagę to co Mudryk daje Chelsea, to jak najbardziej jest to żart. Ale patrząc na ten moment, a nie na szerszą perspektywę. Po 3 miesiącach Coutinho był drugim Iniestą.
0
@colossus jego syn to czyta...