- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
Bogan
1
Niezły hejt się wylał. Nikt go w Barcelonie nie chciał, poszedł do Realu i płacz. Mam... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
clyde
44
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
NeroTFP1
36
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
8
Administracja chyba serio chce żeby 100% użytkowników leciało tu na adblocku. Odkąd pamiętam regularnie pojawiają się tu reklamy kompletnie rujnujące korzystanie ze strony, gorzej jest chyba tylko na stronach z lewymi streamami do meczów, tylko nie wiem czy to jest kategoria w której chcecie być porównywani.
Ja wiem, że utrzymanie strony kosztuje i reklamy to konieczność, ale srając nimi na lewo i prawo wywołujecie odwrotny efekt.
2
@Striker ja bym nie miał nic przeciwko gdyby reklamy były między postami, tak że możesz je przescrollować, ale te co wyskakują na pół ekranu i nie da się ich zamknąć przez kilka sekund, po czym p wyłączeniu za chwilę znowu się włączają to serio przypomina ruską stronę ze streamami xD
0
@Jakchcesz nie ma odznak patronite przy nickach. Jak założyli patrona to nawet sporo osób zdecydowało się wspierać stronę finansowo, a teraz ledwie 15 osób i 306 zł w tym miesiącu. Ciekawe dlaczego?
0
@Zoker noo to że patronite nie jest tu w ogóle wspierany i nie zachęca się ludzi niczym do wsparcia to inna sprawa. Ale faktycznie, widzę że nadal są zapisani ci "lepsi" patroni a odznak nie ma xD