La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1834 Culés

4

Barcelona powinna się nie pieprzyć i sprzedać Raphinhe oraz Ferrana z nimi nie ma sensu budować ofensywy na przyszłość.

2

@Kamiloza91 też tak myślę, tylko będzie standardowy problem. Nigdzie nie odchodzimy, damy z siebie wszystko, Barcelona jest piękna, to samo Kessie. Kessie kompletnie do takiej drużyny jak nasza się nie nadaje.

konto usunięte

4

@tbas Kessie do momentu głupiego karnego by najlepszy w zespole. Jak dostanie minuty, to robi z nich pozytek, potrzebowal rytmu. Dodatkowo nie pcha sie na sile do pierwszego skladu. Na zmiennika moze byc, kogo lepszego wyciągniemy?

0

@Compadre był najlepszy ale też wolno wraca podobnie jak alonso i ten problem dotyczy Erica. Jeśli znajdą sie szybsi z umiejętnosciami jakie ma kessie choć strzału nie ma to wymienić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?