- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1183 Culés
Gorące dyskusje
pt9
10
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Luciano99
28
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Konaté piłkarzem Realu Madryt kontrakt do 2030 roku ✅️Dumfries podpisał kontrakt z Realem do... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1183 Culés
2
Osoby narzekające tu na styl gry Gaviego chyba mają nie po kolej w głowie xD jak można deprecjonować zawodnika, w którym widać że Barcelonę ma w sercu i haruje na boisku za dwóch. Nie daje sobie pluć w twarz, broni swoich kolegów z drużyny. Cule jak się patrzy.
5
@Corr W tym wszystkim powinna być jednak odrobina rozsądku. Przy takiej grzej prędzej czy później wyleci z boiska w ważnym meczu osłabiając drużynę. Wtedy też będziesz tak uważał?
2
@Corr Fajnie że haruje, ale jak widze że w przeciągu 5 sekund dwa razy atakuje ciałem rywala bez najmniejszego zamiaru dotknięcia piłki to mnie zbiera na wymioty. Tyle lat psioczyłem na Ramosa czy Casemiro że nie zamierzam przymykać oka na takie zachowania w mojej ulubionej drużynie bo dzieciak herb pocałował.
0
@Corr walka walką, ale po co wbiega w zawodnika, który już nie ma piłki ?