La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

3

Spokojnie, najważniejsze że w poniedziałek rozwalimy 1-0 potężna Girone i znowu będzie pieprzenie o finałach i ambicji. W ilu meczach ligowych zagraliśmy na dobrym poziomie? 4-5? W pozostałych musiał nas ratować ter Stegen więcej razy niż bramkarz rywali. W europejskich pucharach znowu kompromitacja. Xavi nie zasługuje by po sezonie zostać. Jeszcze te wypowiedzi o koralach po bramce na 0-1.... Naprawdę przykro się patrzy na grę,nktora przypomina jakieś Southampton

5

@FCB24
ochłoń chłopie albo zmień klub

0

@lucca87 spoko tylko napisz gdzie napisałem nie prawdę.

3

@FCB24 To sobie przeanalizuj każde spotkanie po "expected goals" i zobaczymy w ilu Ter Stegen ratował nas więcej razy niż bramkarz rywali.

1

@Beztroskii expected ciała to są liczone chyba jak w Fifie gdzie masz 0.7x a 3 bramki strzelone.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?