La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

konto usunięte

1

Wczoraj wychwalanie Modricia i Krossa, że są wybitni, a 3 poprzednie mecze wszyscy ich krytykowali. Uważam, że są tak dobrzy, na ile im pozwalamy. Gdy grał Pedri i Frenkie to bardzo ich pressowali, że totalnie się gubili. A wczoraj Roberto patrzył, jak ładnie grają sobie w piłkę. Żaden przebłysk formy. To nasi piłkarze rezerwowi na poziomie ekstraklapy. Nie wiem jak Wam, ale jak oglądałem mecz z kibicem innego klubu to mi osobiście za Ferrana było wstyd jak próbował "dryblować".

0

@Damiain
Myślę, że za takim mecz Modrica zasługuje na pochwały. To samo Kroos. Nie można oceniać wczorajszego występu obu inaczej.

0

@AmigoBlancos mecz ? Modric w pierwszej połowie nie wyszedł na boisko miał dobrze 45 minut bo pierwsze zdecydowanie do zapomnienia

konto usunięte

0

@AmigoBlancos pomiędzy Roberto i Kessie to nawet Courtois by dryblował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?