La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1091 Culés

4

Niech dzisiejsza porażka nie przyćmi nam faktu, że Barcelona ma 12 punktów przewagi nad Realem w lidze i zanotowała tam 20 czystych kont.
Mam nadzieję że poprawiłem chociaż trochę niektórym humor.
Sobie w sumie też…

8

@ZwyklyKibicBarcy04 niech liga hiszpańska nie przyćmi kompromitacji w lidze mistrzów. Mam nadzieję, że przywróciłem równowagę

1

@misteriosoVEB No tak. Bo lepiej jest chodzić ciągle wkur*ionym i pisać o sprzedawaniu połowy składu. Ja w takich momentach staram się po jakimś czasie zająć głowe czymś innym. Z resztą ja ten komentarz napisałem też w celach humorystycznych.
PS. Poza tym mi się wydaję że ty 70% komentarzy na tej stronie piszesz negatywnych o Barcelonie.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Moim zdaniem to nie jest pocieszanie. "Naprawienie" tej porażki w postaci mistrza jest czymś świetnym. Wstydliwy wynik, ale jeden mdcz nie może burzyć tego wspaniałego wyczynu w lidze. Dla wielu mistrzostwo i go takie to dla wieku ogromnie piękna niespodzianka.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 procent z wzoru Hajty pewnie. Bo podczasz meczu wystarczająco sporo napisałem negatywów o Viniciusie i sędziach. Każdy widzi co chce xd

0

@misteriosoVEB Każdy inaczej przeżywa porażkę. Co do procentów to jest to moja opinia. Z resztą myślę że wiele osób ma takie samo zdanie jak ja.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?