La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

1

Gramy bez połowy składu, a nie wiem czego tu się ludzie spodziewali, że grając z Alonso w obronie i środkiem pola Busi, Kessie i Roberto coś tu ugramy. Ja byłem w szoku po tej pierwszej połowie, bo wyglądaliśmy za dobrze na to jak nasz skład wygląda. Jak nie zmienimy wreszcie na dobry sztab medyczny to będzie to tak co roku wyglądać.

0

@BARCA1899Messi Zakładałem, że nie damy się ośmieszyć na własnym boisku w ostatnim El Clasico przed remontem stadionu, a zarazem ostatnim klasykiem na Camp Nou dla wielu zawodników obecnej kadry. Naiwny byłem…

0

@Bart0sz Ja tez, ale czego można się spodziewać jak wypada ci 4 kluczowych piłkarzy. Jeden zawodnik to juz niezwykle duzo, a co dopiero 4.

0

@BARCA1899Messi To nie jest usprawiedliwienie, wyglądamy jak klub z dołu tabeli, a wydaliśmy konkretne pieniądze w letnim oknie transferowym. Przy takim budżecie kibice (m.in. ja) wymagają podjęcia walki a nie ośmieszanie się przed własnymi kibicami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?