La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

0

Mogłaby ta Jaga spasc do 1 ligi.

1

@Sulimo Spadek by im się przydał,na przełamanie tego marazmu od dwóch kolejnych wicemistrzostw Polski w 2017 i 2018 roku,ten klub od paru lat jest jak Śląsk Wrocław,duże miasto-małe ambicje.

konto usunięte

0

@Sulimo tylko jak Pan Piłkarz Luis Fernandez odejdzie z mojej Wisełki. Wtedy Jesus Imaz idealnie siądzie na zastępstwo

0

@kamilos1214 bez szans bo nie będzie chciał grać w 1 lidze

1

@kamilos1214 Słyszałem że Luis Fernandez jest łączony nawet z Legią Warszawa.

0

@Sulimo Jaga imo nie zleci.

Napewno Miedź i mogłaby Lechia z Górnikiem polecieć - dwa cyrko klubiki xD

Edit: Chociaż na Górnik to chociaż kibice przychodzą :)

To w ich miejsce ślunsk mógłby zlecieć

konto usunięte

0

@misteriosoVEB też mi się że nie bedzie zainteresowany pozostaniem w bialymstoku, zwlaszcza gdy bedzie I liga. A Wisełka będzie już wtedy w Ekstraklasie

1

@HighestInTheRoom Miedź Legnica,to już w zasadzie klub pierwszoligowy,Lechia Gdańsk i spadek to byłoby po prostu upokorzenie dla klubu i kompromitacja ,nie wiem czy nie większa niż spadek dla Wisły Kraków rok temu.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Tam się zastanawiają się czy warto robić komin płacowy dla Josue. A tymczasem Luis w jeszcze I ligowej Wiśle zarabia tak jakby był w TOP 5 najlepiej opłacanych piłkarzy w Polsce. Nie przejdzie do Legii zeby mniej zarabiać. Zresztą ja mu tych 120-130 tys miesiecznie nie wypominam, zasłużył swoją grą, na każdą zlotowke

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Czasem taki spadek dobrze zrobi, takie nowe otwarcie. Widzę to po mojej Wisełce. Ale z tego co wiem to Lechia w przypadku spadku może wyladować nie w I lidzę, a na IV poziomie rozgrywkowym

0

@kamilos1214 obie drużyny będą grać sobie w 1 lidze

0

@kamilos1214 Patrząc po finansach tego klubu,to chyba nie grozi im aż taki zjazd.Co do Legii,to dojdą europejskie puchary i ktoś taki by im się przydał.

0

@FcPortoFan1999
Czy to będzie aż takie upokorzenie dla Lechii?
Dla samych kibiców, może i tak, dla ligi napewno nie, bo już nie raz zlatywał ktoś "wielki".
A to Górnik, a to Widzew, a to Ruch, czy w zeszłym sezonie Wisła.

Przede wszystkim, dla mnie osobiście, (gdybym był kibicem Lechii) byłoby mi wstyd za to, że na tak wielkie miasto i stadion przychodzi po 5/6 czy 7 tysięcy ludzi xD

Dla porównania u nas na Legii nie schodzimy poniżej 16k ze słabeuszami typu Miedź, Korona czy Stal.

konto usunięte

0

@misteriosoVEB Wisełka na luzie awansuje, zapisz to faken

0

@kamilos1214 w barażach się obsra z kimś słabszym

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Na Wisełce na jesieni (mówię to z bólem serca, ale gramy w I lidze jeszcze) kiedy mieliśmy do dyspozycji cały stadion (teraz 1/4 pojemności bo trwa remont do Igrzysk Europejskich) to też nie schodzilismy poniżej 14 tysięcy na każdym meczu. Ale ile takich klubów jest w Polsce? Wisła, Legia, Widzew, Lech, może Górnik. Reszta nie rozumie to znaczy wspierać zawsze swój klub

konto usunięte

0

@misteriosoVEB nie bedzie baraży bo awansujemy bezpośrednio. może nie z 1, ale 2 miejsce na luzie

0

@HighestInTheRoom Tu już nie chodzi o kibiców,co o samą markę Lechii Gdańsk która jak na nasze warunki wydaje się stabilnym klubem,i wydawało się że od historycznego 3 miejsca i Pucharu Polski w 2019 i ówczesną realną walką o tytuł mistrzowski,że kwestią czasu zdawała się walka o sam szczyt,a tutaj jak widać będzie sam dół...

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Lechia nie jest absolutnie stabilnym finansowo klubem

0

@kamilos1214 Pandemia Covid-19 i Prezes Mandziara swoje dołożyli w tym nieudolnym kierunku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?