- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 909 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 909 Culés
46
Mariusz Wlazły kończy karierę po tym sezonie. To był gość który zaraził mnie siatkówką. Legenda tego sportu jeden z najlepszych w historii. Mając "tylko" 1,94 cm wzrostu miał taki kosmiczny zasięg że nikt nie mógł w to uwierzyć. Masowe asy serwisowe i nie do zatrzymania w ataku. Szef wszystkich szefów.
10
@Emhyr szkoda że z reprezentacja było mu nie po drodze, często brakowała nam takiego jednego asa w ataku. zawsze mieliśmy jedno skrzydło mocniejsze. Jak wrócił na ms w polsce zjedliśmy wszystkich w tym Brazylie w finale.. Dalej nie wiem o co sie pogryzł i z kim w reprze, nigdy tego nie śledziłem,. Miał niesamowite sprężyny w nogach . Szkoda mógł wiele pucharów zdobyć z repra.
5
@Emhyr Dla mnie najlepszy atakujący w historii tej dyscypliny pamiętam jaki byłem smutny gdy w 2014 na MŚ ogłosił koniec kariery reprezentacyjnej. Legenda GOAT
8
@wasacz Brakowało go na IO w 12 i 16 roku. Nie po drodze miał z działaczami i trenerami. Czy miał racje? Pewnie w większości tak to jak po dymach z nim wzrósł mocno poziom organizacyjny. Sam prezesik musiał przyznać się do błędu zaczął chwalić i wymyślił Antige przyjaciela na trenera aby tylko go powołać. Człowiek legenda myśle, że dzisiejszy poziom ligi a co za tym idzie kadry to jego wielka zasługa, jego wspaniała gra i brak wyjazdu do Włoch czy Rosji budowanie siły plusligi. On i grupka 6-7 graczy pierwszej srebrnej drużyny wyprzedzali swoje czasy, ale zbudowali zaplecze finansowe treningowe i mentalne z którego dzisiaj korzystają wszyscy gracze. I
0
@Tomix88 dzieki za info. Siatkówka sie najbardziej finansowo rozwinęła i nie brakuje talentów. W skokach tez teraz inny poziom finansowy po Małyszu jest (kiedys był tylko on i trener tainter i jeździli polonezem (; ) ale niestety brakuje/olali szkolenie. Ogólnie nasz sport gdyby nie finansowanie przez firmy skarbu państwa lezał by jeszcze gorzej . Choć dalej Orlen robi to bardziej bez składu i ładu pod pijar, z tenisa sie wycofali tylko jak wyszła afera z prezesikiem. jakby tenisiście byli winni.
6
@wasacz zapoznaj się dlaczego było mu nie po drodze. Cała winę ponosi sztab i związek który miał głęboko w .... Zdrowie zawodnika który corws gorzej znosił urazy i potrzebował leczenia na który związek był głuchy a wręcz kazano mu grać i pogłębiać kontuzje.