La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

Po meczu z Elche:
1. Ten mecz nie odpowiedział na żadne pytanie, bo nie mógł...graliśmy z zdecydowanie najgorszą drużyną La Liga, która ma 2 raz mniej punktów, niż 19 drużyna w tabeli, ma najmniej strzelonych i najwięcej straconych bramek...
2. Jedyny pozytyw z tego meczu to 3 punkty i brak kontuzji. Nasza gra generalnie nie zachwyciła, ale też nie to było celem.
3. Patrząc na pojedynki 1 vs 1 Ansu i Ferrana...dramat. Lewe skrzydło jest jeszcze gorzej obsadzone, niż prawa obrona, klasowy zawodnik to konieczność.
4. Nie bardzo widzę Erica w pomocy. To zawodnik moim zdaniem stworzony do gry w "3" z wahadłami, bo wtedy jego atuty byłyby wyeksponowane, a wady zatuszowane. Tak jednak nie gramy i nie będziemy, więc pewnie latem nas opuści.
5. Teraz mecz z Realem, najważniejszy mecz do końca tego sezonu. Jestem dziwnie spokojny, że awansujemy. Po tym meczu zostanie niby finał, ale nie będzie to jakieś duże wyzwanie, więc sezon będzie można uznać jako tako za zakończony i zacząć już szykować kadrę pod kątem przyszłego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?