La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

konto usunięte

0

No nie wytrzymłem i zakupiłem. A o co chodzi? A mianowicie postanowiłem wrócić do starego Diablo2 i wspomnienia za smarkacza wróciły. Dalej w tę gierkę można sobie z przyjemnością pykać. Nic nie zatraciła na grywalności ,natomiast jeżeli chodzi o grafikę, to niestety mocno razi po oczach. 800x600 kiedyś było epickie. teraz to kalkulator ma lepszą rozdzielczość. No i kusiło, kusiło aż skusiło. Zakupiłem Diablo2 Resurrected. Kupa kasy, ale myślę, ze jednak było warto. Choćby ze względu na sentyment do diabełka. Odpalam nekromantę i nara Cules ;)
Obym się nie zawiódł. I ta muza...

0

@sevs Jaka kupa kasy? Mi się udało od Blizzarda za 60 kupić, chyba że skończyła się promocja. Już mam czarodziejkę 88 poziom, a teraz amazonkę robię, ale przechodzenie drugiego aktu to dla mnie męczarnie niesamowite..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?