- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
14
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
tomek8756
1
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
52 odpowiedzi
AmigoBlancos
0
F.Romano: Real Madryt chce więcej i dokona kolejnych ruchów na rynkuTo właśnie José Mourinho... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
2
Według plotek transferowych z Niemiec, głównymi kandydatami na wzmocnienie Bayernu, wskazanymi przez Tuchela są: Kane, Havertz i Mount :)
O ile Kane i Havertz mogą się obronić to ten Mount to chyba jako maskotka drużyny
4
@Kidd
No zobaczyłbym Kane'a w Bayernie.
Taki nieoczywisty ruch Anglików, ale on by tam srogo siadł coś czuje.
Bayern to jest Raj dla 9tek i takie są fakty
1
@Rust_Cohle Kane ze swoją skutecznością zrobiłby rekord Lewego coś czuję
3
@Kidd Mount pod wodzą Tuchela to był kozak absolutny
1
@Rust_Cohle tylko Levy za Kane krzyknie olbrzymią kasę, bo jest świadomy, że bez Harry`ego to Tottenham będzie walczył o LE
4
@Medium obawiam się, że mógłby mieć ciężko. Lewy potrzebował wybitnego sezonu i swojego prime żeby zagrozić rekordowi i ostatecznie go pobić. Wiadomo, że króla strzelców by miał, ale ponad 41 bramek w 34 meczach zaliczyc to musiałby pobić nawet swoje własne rekordy z ligi angielskiej na krótszym dystansie.
A przecież Koguty też są ustawione tylko pod Kane, więc ma tam pełne pole do popisu
0
@Kidd Mount przecież miał świetne momenty w Chelsea, a to wciąż młody grajek.
0
@Tomo1989 Fati też miał świetne momenty.
Obecnie Mount nie gwarantuje nic, ani jakości ani liczb
1
@Kidd Fati nie ma kolana, a to trochę utrudnia mu granie. W Chelsea tak się składa, że nikt ze starej ekipy nic nie gra, a to też wiele mówi.
0
@Tomo1989 problem jest taki, że te wszystkie młode gwiazdy, które miały świadczyć o rodzącej sie potędze Chelsea już sie zdążyły wypalić