- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 852 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 852 Culés
8
Nie ma na kogo zagłosować w sumie to pierdzielne se chyba na Tuska dla odmiany tym razem co by PIS wygrał jak najmniejszą przewagą, @ChessInfo Od dziś jesteśmy koledzy, naucz mnie jak wielbić rudego
6
@Mario96w Dla odmiany?
6
@Mario96w A to jest ten rudy co głową bigos mieszał?
4
@MesQueUnClub96 Raz na Kukiza głosowałem, później na Konfe, za każdym razem chciałem coś w opozycji do Popisu, ale tym razem pójdę za tłumem
1
@Mario96w ja podobnie raz na kukiza sie nabrałem za pierwszej kadencji (pisowy agent), potem juz tylko żeby pis nie wygrał, wybierałem raz PO raz sld xd juz nawet nie pamiętam w jakiej kolejności. Teraz pewnie na tuska, wolałbym na Hołownie ale ostatnio takie same durnoty pierdzieli, wiec żadna różnica a przy tym jak wygląda ordynacja to i tak trzeba na kogoś kto ma szanse z pisem.
0
@wasacz No Kukiz wydawał się spoko, ciekawych ludzi miał w składzie z początku, ale później nie dziwota że od niego odchodzili. Niby normalny chłop, który chciał coś zmienić dla ludu zawsze od serca mówił, ale szybko go system zweryfikował i dał się wciągnąć kaczorowi
0
@Mario96w z tego co sie orientuje i sie nasłuchałem opinii to był podstawiony przez pis ale do końca nigdy nie można być pewnym w polskiej polityce xd bo tam każdy mówi to co chcemy usłyszeć, a prawdę jak sie pomyli. Cwaniaczek tusk ras powiedział ze trzeba zaciskać pasa i podniósł wiek emerytalny i tak skoczyła się jego kariera jako premiera xd Podobnie kiedyś przy powodzi w 97 roku, premier ówczesny Cimoszewicz powiedział : trzeba była sobie wykupować ubezpieczenia od powodzi. xd
0
@Mario96w Rudego nie da się lubić, kiedyś napiszę post dlaczego, ale nie mam weny - w skrócie Tusk to konserwa, która oszukała liberałów w 2007.