La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 950 Culés

0

Samsung S23 czy Huawei mate 50pro?

6

@FeriFcb iPhone 14

6

@FeriFcb Samsung bo te chińskie dziady nie współpracują z google, które jest przydatne

3

@Mario96w są Dziady Mickiewicza i są chińskie dziady.

5

@FeriFcb No ten nowy Samsung to bardzo udane urządzenie. Przede wszystkim w końcu wsadzili tam Snapdragona i w połączeniu ze zwiększoną baterią względem S22 daje bardzo zadowalające wyniki + aparaty miodzio i oczywiście kompaktowość.

0

@FeriFcb Realme gt2 pro

2

@MesQueUnClub_87 Potwierdzam, gdyż jestem szczęśliwym użytkownikiem tego Koreańca :) Przy czym skorzystałem z promocji 256 GB pamięci w cenie 128 GB i sprzedałem stary smartfon.

1

@fcbarcafan19 No ja też się przymierzam bo chcę wziąć jakiś abonament, a w Play można dostać to urządzenie za 3770zł właśnie wersji 256GB z abonamentem 65zł/mc

1

@MesQueUnClub_87 To dobrze bo wersja 128 GB ma wolniejszą pamięć UFS 3.1

1

@FeriFcb Oneplus 11

0

@fcbarcafan19 galaxy23 z plusem czy bez?
Stoję właśnie przed takim dylematem :)

0

@FeriFcb W sumie wielkich różnic nie ma. S23+ jest po prostu większy, ma szybsze ładowanie i większą baterię. Ja brałem pod uwagę tylko podstawowy S23 bo zależało mi na w miarę lekkim i poręcznym urządzeniu. Wcześniej miałem Mi 9T Pro i był trochę za duży.

0

@fcbarcafan19 Siema, przybliż dokładnie jak te różnice szybszej/wolniejszej pamięci przekładają się na rzeczywistość? chodzi tylko o to, że np. pliki będą się szybciej zrzucać na kompa?

2

@MesQueUnClub_87 Pamięć UFS 4.0 jest 2x szybsza (zapis i odczyt) i bardziej energooszczędna. W codziennym użytkowaniu smartfona potężnej różnicy nie zauważysz, ale właśnie gdy będziesz chciał zgrać zdjęcia na dysk zewnętrzny lub na kompa to różnica jest :) A w ramach ciekawostki to w moim poprzednim Xiaomi problem był taki, że dali wówczas akceptowalną pamięć 2.1, ale port USB C był w wersji 2.0... Na szczęście Samsung nie oszczędzał i dał pełnoprawne USB C 3.2.

0

@fcbarcafan19 Spoko, dzięki. A tak jest dopiero od tego modelu S23? czy we wcześniejszych modelach obowiązuje ta sama reguła? że 256 szybsze, niż 128?

0

@MesQueUnClub_87 Wiesz co teraz szybko sprawdziłem na GSM Arena i wygląda na to, że wcześniejsze generacje nie miały tego problemu. Standard UFS 4.0 jest dosyć nowy i słyszałem że Samsung nie produkuje jeszcze pamięci tego rodzaju o mniejszej pojemności. Może stąd taka decyzja, choć dla mnie jest to dosyć idiotyczne bo wprowadza w błąd.

0

@fcbarcafan19 Nie miały tego problemu w sensie, że we wcześniejszych modelach nawet 256gb miało taki sam standard jak 128gb? bo zastanawiam się czy wybierając, niższy model jest sens dopłacać do tej pamięci większej.

2

@MesQueUnClub_87 Tak, o to mi chodziło. A nie ma przypadkiem promocji, że tyle samo kosztują obie wersje?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?