La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

1

Usyk moim zdaniem wygra z Furym. Jego praca nóg, śliskość raz, że pozwolą unikać półdystansu, "uciekać", atakować z wielu kątów, i odskakiwać na czas. Dwa ta praca nóg i jego umiejętności sprawią, że bardzo ciężko będzie Furemu go wyboksować.

Oleksandr jest dużo lepszy niż ludzie zdają sobie sprawę. Jak do tej pory im większa walka, tym lepszy Usyk.

3

@Majkel34 Ile to już razy Fury mial przegrać bo coś tam...

0

@PatrykBarca do tej pory zawsze był moim faworytem. Tu mam duże wątpliwości.

konto usunięte

2

@Majkel34 Moim zdaniem Wilder pokonałby Usyka, Fury jest za duży dla Usyka, w dodatku jak nikt inny potrafi wykorzystać swoje kilogramy

2

@Majkel34 mimo wszystko Fury. Usyk tak naprawdę walczył w ciężkiej tylko z Joshuą, który po porażce z Ruizem już nie był tym samym bokserem. Poza tym Fury zawsze był znacznie lepszy technicznie, lepiej się poruszał, lepiej wyglądał kondycyjnie niż Antek. Porażka Fury'ego byłaby dla mnie olbrzymim zaskoczeniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: