- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
dasouzar11
1
Są tu Jeszcze obrońcy obecnego rządu, po aferach w Kłodzku, Szpitala południowego, paktu... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
LeszekFCB
0
Pierwszy raz w życiu jadę wagonem 2 klasy w Intercity, (zawsze jeżdżę 1 klasą), ale już... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Safrani
8
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.Coś mi się zdaje, mam takie przeczucie, że... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
3
Jeszcze sędzia by się załapał @AFA90
0
@Encore Ale wjechal na pelnej, i to w dodatku czysto.
5
@JimMorrisonFCB Zawsze jestem sceptycznie nastawiony do takich wślizgów. No wślizg w piłkę więc wg przepisów "czysto", tylko co z tego skoro nadal mógł połamać nogi przeciwnikowi
0
@Encore Mały zabójca
0
@Striker w sumie racja, ale w tym wypadku akurat nic nie zrobil rywalowi.
0
@JimMorrisonFCB bo gość cofnął nogę, ten cały Martinez to psychol według mnie i komuś w końcu złamie nogę, bo gra na granicy.
1
@KlonaZepan @Striker W zasadzie mógłby odgwizdać za nadmierną agresję, ale to raczej w La Liga niż w angielskiej. Tak gra każdy obrońca z Argentyny. Mówią na to tzw- poranne prostowanie kości :D @Encore Jestem na etapie sklejania kilku krótkich filmików z poszczególnych fauli z meczów właśnie Argentyny, żeby właśnie dowiedzieć się z ciekawości od użytkowników, jakiego koloru kartkę by dali, oznaczę jak już wszystko skleje :D