La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1785 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Jak byście widzieli nasze skrzydła? Dembele na lewej, a Rafa na prawej? Dembele na lewym głównie dla tego, bo szkoda żeby Rafa siedział na ławie. Ja bym chciał żeby Ferran odszedł a Abde był zmiennikiem. Wtedy obsada skrzydeł - Dembele, Raphinha, Abde, Fati i ewentualnie ten Roque jakby przyszedł (chyba może też grać na skrzydle)

0

@Kamiloza91 Raphinha prawy interior, Pedri lewy interior, PS Dembele, LS Balde. Powiedzmy, coś takiego:
Busi, Frenkie
Dembele, Raphinha, Pedri, Balde

0

@Kamiloza91 Dembele był ściągnięty na LW a się okazało, że on i tak najlepiej gra na RW. Do tego Ferran to bardziej RW i Rapha. Na LW został w sumie tylko Fati.

0

@Rewolucja123 raczej nikt Raphinhi nie przeniesie tam, będzie grał tak czy siak w rotacji z Dembele

0

@Gaz Ja bym spróbował Abde, Fati, tylko, że wtedy na prawej Dembele a Rafa ława.

1

@Jakchcesz Raphinha póki co udowadnia, że jak ma duże wsparcie od partnerów, to jest w stanie grać na dobrym poziomie. Zobacz jak się zmieniła w lutym jego gra, początkowo po kontuzji Ousmane było ciężko, potem się poprawiał, bo Xavi dodał mu dużo wsparcia dając bliżej niego interiora, czy bocznego obrońcę, którzy ściągają z niego zawodników rywali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?