La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

50

Dziennikarz: "Pep Guardiola powiedział, że Napoli jest obecnie najlepszą drużyną w Europie, co o tym sądzisz?"

Luciano Spalletti: "Powiedział tak tylko dlatego, żeby zdjąć presję ze swoich zawodników i przerzucić ją na nas. Jak można porównywać zespół, który zainwestował w nowych zawodników 9 milionów euro, z tym, który wydał 900? W każdym razie lubimy takie komplementy, ale wiemy też po co są one mówione...”

Króciutko

TOTALbet

25

@sergio5 A to najlepsza=najdroższa? W takim razie właściciel Chelsea jest na świetnej drodze do zostania TOP1 już w kolejnym oknie. Przechytrzył wszystkich.

37

@sergio5 ładne oderwanie, 9 mln :D
Sam Osimhen przechodził za ponad 70 mln

8

@sergio5 szkoda, że to kłamstwo, bo od kiedy City wydało 900 mln Napoli wydało więcej niż 9 mln.
Nie ma to jak wsadzić swój jeden sezon, a City kilka do zestawienia w takim porównaniu.
@Kidd manipulacja. 9 mln to, w kilka ostatnich sezonów, wydał Lech, a nie Napoli

0

@Striker z tym że transferu City są dobre, a Spalletti nie dość że unikał typowej kurtuazji, do riposta była w punkt. Skalę podkoloryzował mocno, ale jednak. Guardiola odkąd jest w Anglii zawsze umniejsza sobie a wywyższa rywali. W innym wydaniu, ale coś z pojedynków z Mourinho w Realu jednak wyciągnął. Media przed meczem to pierwszy etap faktycznego meczu.

1

@dniel dokładnie, ale wszyscy już widzę w necie się cieszą, że jaki ten Spalletti fajny i mądry

« Powrót do wszystkich komentarzy