- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
14
Obrona PSG jutro: Bitshiabu, Danilo i 16 letni Emery(pomocnik). Przecież oni by ligi konferencji nie wygrali z takim czymś xD Klub mem
1
@GeraltzKatalonii Takie trochę przywalanie się na siłę: Bitshiabu i Zaire-Emery to nie są ogórki - aktualni młodzieżowi mistrzowie europy u17 i jedni z największych talentów w Europie o których z pewnością lada dzień będzie głośno, a Danilo doświadczony jakościowy zawodnik, który również ma wiele sukcesów klubowych i reprezentacyjnych. Barcelony nie nazywasz klubem memem za to że gra mlodymi talentami - trochę hipokryzja moim zdaniem.
0
@JarekS Ale co ty w ogóle porównujesz? Chodzi tutaj o to że mają tak wąską kadrę że muszą 16 letniego pomocnika na obronę wywalać a koło niego ustawiać kompletnie niedoświadczonego i grającego ostatnio bardzo słabo Bitshiabu. To jest co innego niż granie młodymi bo po prostu są lepsi jak w Barcelonie. U nas taki Pedri, Gavi, Balde to zawodnicy prezentujący wysoki poziom co spotkanie i grają lepiej od reszty zawodników na ich pozycje. Są to dwie bardzo różne sytuacje. Po za tym PSG ma możliwość wydawania ile chce a nie potrafili sobie ułożyć kadry by nie mieli takich braków co jest memiczne. Trochę brak wiedzy na temat sytuacji moim zdaniem
1
@GeraltzKatalonii Już bez przesady. Im dosłownie wypadła opcja numer 1,2,3 i 4 na środek obrony. Chelsea, która kupiła sobie w zimę drugi skład ma tam równie słabego co Danilo Cucurelle i Chalobaha, który upgradem też nie jest.