La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

0

Bawią mnie troche komentarze kibiców Realu. Nawet jeżeli zostanie zdegradowani każdy wie że liga stanie się taka jak francuska czy szkocka z czasów degradacji Rangersów. Liga straci sponsorów oraz prestiż.
Dla nikogo nie będzie ona korzystna.

Inna kwestia to taka że może warto byłoby oczyścić Barcelone z tego brudu i zacząć np od 2 ligi grając wychowankami. Teraz zamiast cieszyć się dobrymi wynikami każdy skupia się na tym syfie.

0

@Wiatrak wątpię czy który z wychowanków tu zostanie

0

@Wiatrak odejdą kibice, zawodnicy i sponsorzy. Długi zostaną a ponad mld euro to nie jest kwota, która udźwignie jakikolwiek klub bez gry o najwyższe cele. Jeśli ta afera to prawda to nasz klub po prostu przestanie istnieć.
Myśle, że smród będzie się ciągnął jak przy transferze Neymara i nic z tego nie wyjdzie

0

@czar007 Nie przestanie istniec bo na 100% nie zostanie zdegradowany, sptrawa sie przedawnila. Nie srajcie sie tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?