La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

3

Tak czytam komentarze co drugi o tym że jak coś wyjdzie to są inne kluby itd... No jasne że są od zawsze nic się nie zmieniło od lat... Czy wyjdą jakieś wałki czy nie to jaki wpływ ma na to kibic Barcy... Wałki się dzieją wszędzie w każdej dziedzinie mniejsze lub większe tak już jest ludzie ludzi robią... Jednak kibicowsko dla kogoś kto kocha ten klub to nie ma znaczenia... A jak ktoś patrzy tylko na trofea i mega nazwiska transferowe to ma szeroki wybór w tych czasach szczególnie nie brakuje szejkowych klubów które utraciły już dawno swoją tożsamość... Kasę punkty może i degradację mogą nam zabrać ale tego co najpiękniejsze nie zabiorą nigdy bo tych emocji podziwu Dumy oddania dla tych barw bycia kibicem tego klubu z piękna historią odebrać się nie da... Dlatego co by się nie działo jeśli masz w sercu Barcę to polityka biurokracja zarządu i ten cały syf nie ma znaczenia...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?