La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2287 Culés

konto usunięte

2

Ciekawe jaki jest dalszy plan na PSG. Neymar niby na wylocie, Messi może odejść. Przecież tam poza atakiem to jest skład na ligę portugalską jak to Neymar powiedział XD A wątpię, żeby jakiś top napadzior chciał tam iść. No chyba, że znajdą kolejnego Neymara, ale teraz dobrze płacą kluby z Anglii, więc raczej każdy zleje to PSG.
No Mbappe będzie dzbanem jak tam zostanie na lata.
Ostatnie przedłużenie jeszcze można jakoś wytłumaczyć - masz obok Messiego (i Neymara), 23 lata więc sporo czasu, rekordowy kontrakt (stosunkowo krótki) + kosmiczna premie za podpis. W dodatku Real wygrał LM, więc nie przychodziłby jako ten, który ma Real ponownie zaprowadzić na szczyt. Ale teraz? No niech chłop ucieka jak najszybciej.

0

@cris2706 wykupią Napoli (Kvaradona, Oshimen, Zielinski) i z miejsca podniosą poziom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?