La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

0

Stworzyłem koncept kadry jak może wyglądać w następnym sezonie. Oczywiście Tebas i sytuacja finansowa może na to nie pozwolić. Ciekaw jestem jak przewidujecie kadrę na następny sezon. Najciężej jest domyślić się pozycji pomocników, mało się mówi o wzmocnieniach tej formacji, a w tej chwili pewnymi tylko są Pedri i Gavi.
Bramkarze
Ter Stegen
Inaki Pena/Tenas
LO
Balde
Alonso
?Alba
PO
*Kounde
+Foyth/?
Roberto
ŚO
Araujo
Christensen
Eric Garcia
+Ndicka/Laporte/Inigo
*Kounde
CDM
?Busquets
+Zubimendi/Gundogan
CM
Pedri
Gavi
?De Jong
?Pablo Torre
? Kessie
+Silva/?
LW
Fati/Torres
Abde
RW
Dembele
Raphinha
ST
Lewy
+Roque

konto usunięte

0

@Pedri16Future Nie ściągną dwóch pomocników jak zostanie Busquets na 1000%. Zubimendi uważam że nie przyjdzie i przyjdzie Amrabat bo już sobie ustalili z agentami w styczniu i będzie tańszy. Gundogan pewnie przyjdzie a Bernardo to już bym dawno wykreślił. Wczoraj na streamie u Romero było że cena (65mln) jest nieosiągalna dla Barcy.

0

@Emhyr czyli jak wyglądała by cała linia pomocników twoim zdaniem?

konto usunięte

1

@Pedri16Future FdJ Pedri Gavi Gundogan Amrabat/Busquets. Kessiego sprzedadzą a Pablo Torre to nie wiem xD

konto usunięte

0

@Pedri16Future A i Nico ma wrócić z wypożyczenia i odbyć presezon żeby go sprawdzić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?