La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

2

Ja nie wiem, specjalnie od jakiegoś czasu zacząłem oglądać mecze bez La Bamby by sobie nie psuć wrażenia i się nie sugerować. Po pierwszej połowie mówię sobie: nie no, nie jest źle jak na fakt ile zawodników nie ma formy, ile jest absencji etc. Raphinia wygląda pewniej niż zwykle, kapitalne są wejścia w pole karne zawodników i dobry timing podania/wykończenia. Gorzej ze skutecznością, ale dużo lepiej to się ogląda niż w ostatnich meczach. De Jong trochę słabiej niż zwykle, ale ogólnie drużyna mimo problemów jakoś daje radę. Później wchodzę na La Bambę i standardowo samo narzekanie, że nic nie wychodzi, nic się nie klei, wszystko jest źle...

konto usunięte

0

@macio_944 przecież po bramce gra siadła.

2

@macio_944 Co jak co ale krytyka Ansu jest w pełni uzasadniona

konto usunięte

0

@macio_944 Tak. Jest zgranie, automatyzmy i jasna idea gry.

Jak w restauracji podaja Ci mieso z gownem, to tez jesz z apetytem bo mogloby byc gorzej, przeciez teraz kryzys jest i w ogole…

0

@Sulimo Z tym się zgodzę, ale chodzi mi o odbiór całej drużyny

0

@macio_944 Chodzi o to, że Valencia jest gorzej niż beznadziejna, a oni powoli zaczynają się prosić o wyrównanie. Mnie też się wydawało, że nie jest tak źle, ale to złudzenie. Z drugiej strony, nie ma 4 podstawowych graczy, więc cudów bym nie oczekiwał. Jak wygrają, to będzie git, wszystko jedno jak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?