La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

5

@arasz1819 Nie no ale Fatiego to nie ma co bronic. Ani dryblingu ani podania ani skutecznosci. Gramy w 10 przez niego

0

@Sulimo odważne stwierdzenie że aż w 10 gramy...

0

@Sulimo oznaczyłeś mnie bo?

0

@arasz1819 Bo ciagle w niego wierzysz. Tylko ze on w ogóle nie daje argumentów na to.

O ile o De jongu miałes racje tak tutaj ta wiara raczej nie jest uzasadniona. Ok moze zle był wprowadzany ale ile jeszcze musi rzeczy zepsuc bys zauwazył ze on nic nie daje zespołowi a jeszcze przeszkadza

0

@Sulimo to rozwiązaniem sytuacji jest jechanie po nim? Posadzenie na ławce które nic nie naprawi? To nie jest nołnejm, który nie wiemy czy potrafi grać w piłkę tylko gość, który pokazał, że potrafi. Rozwiązaniem jest to żeby grał i się przełamywał żeby był z niego pożytek. De Jonga by nie było dzisiaj w Barcelonie gdyby pozwolić decydować ludziom którzy działają pochopnie, emocjonalnie i krótkowzrocznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?