La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 416 Culés

1

Jaką aplikacje polecacie na siłownię? Zależy mi na doborze ćwiczeń i przyrządów oraz prowadzeniu dziennika. Chciałbym też mieć możliwość startu ćwiczenia , startu przerwy pomiędzy seriami itp

0

@notor1ous Poniedziałek: Klatka i triceps
Wtorek: Nogi
Środa: Barki i brzuch
Czwartek: dzień wolny np. sauny lub basen dla regeneracji
Piątek: Plecy i biceps
Sobota: Drugi raz klatka i triceps
Niedziela: wolne lub sauny etc.

Potem wiadomo, że po sobocie nie zrobisz po 48h klatki i tricka znowu, więc przerzucasz cały trening o jeden dzień. Tzn: poniedziałek nogi, wtorek barki brzuch itd.

konto usunięte

0

@notor1ous ja jak ćwiczę robie serie np 10 powtórzeń to minutka przerwy i dalej jedziesz

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@notor1ous Jeśli chcesz prowadzić dziennik to kup sobie notes - najlepsze rozwiązanie na progresowanie ciężaru. Aplikacja w której jest start ćwiczeń, start przerwy pomiędzy seriami? Nie ma chyba takiej a jeśli jest to jest zwykła głupota. W zupełności jest Ci to nie potrzebne. Siłownia to maraton nie sprint. Jak nie masz pojęcia o funkcjonowaniu treningu to lepiej zainwestuj w dobrego trenera.

2

@notor1ous Jeżeli to są pytania które zadajesz na starcie przygody z siłownia to zainwestuj w trenera, z takim podejściem zrobisz sobie krzywdę i to bardzo szybko. Aplikacja ćwiczeń Ci nie dobierze, tak samo możliwość startu ćwiczenia i przerwy to jest szczyt głupoty. Jest takie magiczne urządzenie jak zegarek. Plan powinien być spersonalizowany, zwłaszcza że nie wiadomo jak u Ciebie z mobilnością/koordynacją/biomechaniką ruchu.

0

@notor1ous Aplikacje na siłkę, o matulu... Zapisuj w notesie, albo w Excelu wszystko..

0

@Conradxc Kolega ma rację.

0

2023 rok a ludzie pytają o takie rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

@notor1ous "Hevy" albo "Strong" polecam serdecznie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?