- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1737 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Zoker
7
Co kieruje ludźmi, którzy wręczają ZP Dembele? Wtf
29 odpowiedzi
Sysia11
3
Póki co to Suarez bez kolan prezentuje się dużo lepiej od Lewego. Ciekawe czy Robcio wdroży... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1737 Culés
0
Czuję, że to jest taki sam moment jak w zeszłym roku. Rozpędzaliśmy się, zaczynaliśmy dobrze grać, nawet ładnie grać i się wszystko zesrało na wiosnę. Mam nadzieję, że chłopaki się ogarną, choć ciężko z tymi kontuzjami :/
2
@Davvd niestety po kilku latach degrengolady i rozpadu, zaczęliśmy tworzyć zespół z szkieletem. Obrona to niemalże gotowy twór, ale jeśli wypadnie ktoś z podstawowej czwórki to robią się problemy. W pomocy mamy dwóch świetnych zawodników i FDJ który miejmy nadzieje utrzyma poziom, ale równie dobrze może zaraz wrócić to tak zwanego szukania miejsca na boisku... w ataku mamy podstarzałego ale wciąż topowego Robcia i tyle, Ousmane chociaż bardzo lubię jego styl gry, z ciągłymi kontuzjami i wahaniami nie może być traktowany jako pewnik. Czekają nas jeszcze 2-3 ciężkie okienka, żeby wypracować ekipę w której na każdej pozycji będzie stabilnie. Teraz skład jest i będzie zajeżdżany, bo zmiennicy są co najwyżej przeciętni.
0
@Dynak Ja to rozumiem, niestety jeszcze brakuje głębi składu. Podstawowa 11 w formie może śmiało walczyć w LM. To czego nam brakuję to skrzydeł, bo jak wypadnie Dembele to nie ma komu grać oprócz pojedynczych meczów jak Raphinia i Torres. Cieszę się, że Frenkie w końcu przypomina tego z Ajaxu, który brał piłkę na siebie i zdobywał przestrzeń.